Asteriks
HAKKIMIZDA

Dokusu ve görüntüsü ile doğal olan ile birebir aynı efekti ve performansı veren ürünler sunan europanel, üretici kimliği ile duvar kaplama sektörüne farklı bir yapı kazandırdı. Üretiminin %75'i ihracata dayalı olup euro bölgesi başta olmak üzere dünyanın en önemli panel firmalarına fason olarak üretim gerçekleştiren marka, minimum fiyat, maksimum kalite ve hızlı sevkiyat denklemini alt yapısına entegre ederek satışlarına devam ediyor.

Duvarını Giydir

Yatırımlarını ve üretim teknolojisini günden güne geliştirerek portföyüne sürekli yeni müşteriler kazandıran europanel, sektördeki en uygun polyester fiberglass takviyeli panelleri üretiyor. Son kullanıcıların ve profesyonellerin dekorasyonlarına farklı bir boyur kazandırmak için tercih sebebi olan marka, ofis, mağaza, kafe, konut gibi yaşanılan tüm mekanlarda dış cepheler dahil birçok alanda kullanıma açık olması ile kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. Üstün özelliklere sahip yüksek kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, markanın kalite politikasının temelini oluşturuyor. Yatırımlarını ve üretim teknolojisini günden güne geliştirerek portföyüne sürekli yeni müşteriler kazandıran europanel, sektördeki en uygun polyester fiberglass takviyeli panelleri üretiyor. Son kullanıcıların ve profesyonellerin dekorasyonlarına farklı bir boyur kazandırmak için tercih sebebi olan marka, ofis, mağaza, kafe, konut gibi yaşanılan tüm mekanlarda dış cepheler dahil birçok alanda kullanıma açık olması ile kullanıcılara büyük avantaj sağlıyor. Üstün özelliklere sahip yüksek kaliteli ürünleri ile müşteri memnuniyetini ön planda ve en üst seviyede tutmak, markanın kalite politikasının temelini oluşturuyor.

20. yy itibariyle değişen mimari anlayışlar beraberinde birçok yeniliği getirse de, bu anlayış insanları taşın büyüsünden koparamadı. Tüm bu devinim, dönüşüm ve yenilikleri içinde barındıran europanel, günün gereksinimlerine karşılık veren bir yapıya ve sınırsız kullanım alanına sahip. Sanat ve tasarımın birbirinden beslenerek yepyeni ilhamlara kaynaklık ettiği, var olan estetiğin ötesinde bir karakteri, mesajı ve hikayesinin olduğu, üzerindeki doğal taş tozunun modern ve teknolojik bir anlayışla birleştirildiği, uygulamasında ise rahatlığın, kolaylığın bir arada sunulduğu europanel duvar kaplama panelleri, güçlü görünümü ve ihtişamıyla yaşantınızda yeni bir sayfa açmanızı sağlıyor. Doğadan aldığı esinle, özgür tasarım anlayışını birleştirerek yepyeni konseptlerin önünü açıyor; birçok model sunumuyla sınırsız tasarımlara eşlik ediyor. Pratiklik ile fonksiyonelliği, sadelik ile estetiği tasarımlarında dengeli biçimde harmanlayan europanel ile aklınıza gelebilecek her türlü doğal oluşum, yepyeni bir anlayışla mekanlara şıklık ve sıcaklık katarak tasarımların vazgeçilmezi olacak. Nitelik ve nicelik bakımından güçlü bir yapı malzemesi olan europanel'in başlıca hedefi; yalnızca estetik değeri olan paneller üretmek değil, bunun yanı sıra gereksnimlere en doğru şekilde yanıt vermektir. Doğal görünümleri ve mantığa dayalı işlevselliğin yanı sıra hafifliği, çok yönlü tasarıma açık oluşu, tarzınız konusunda yepyeni fırsatların kapısını aralaması, europanel ürünlerinin ortak çıkış noktası. europanel'i tercih ettiğinizde sadece taş, tuğla veya beton modellerini değil, kalite, yenilik ve tasarıma ilişkin özel bir tavrı da seçmiş olursunuz. Çünkü europanel ürünleri diğerlerinden kolaylıkla ayırt edilip, panel tasarımıyla olduğu kadar biçimsel zenginliğiyle de kullanıldığı ortama değer katar. Tasarıma gelince... İyi tasarlanmış yaşanabilir mekanlar verimliliği arttırır, insanlara imaj ve prestij katar, onları mutlu kılar. europanel dekoratif kaplama panelleri, hangi açıdan bakarsanız bakın, daima göz zevkinizi tam anlamıyla tatmin etmek üzere tasarlandı.

About Us Image

Sizi Arayalım

Duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

AD SOYAD
TELEFON

E-BÜLTEN