TUĞLA

Farklı renk ve doku alternatifleri ile durağanlaşan geleneksel tasarım formlarından kopuşun simgesi olan Europanel; "doğal taş, brüt beton , eskitme tuğla , karo ve ahşap doku seçeneklerine sahip fiberglass dekoratif duvar panelleri koleksiyonu" ile kullanıldığı alanlarda özel ve çarpıcı mekanlar yaratma imkanı sunuyor, modanın dışında zamansız bir hava katıyor.

Tarihin en eski duvar örgüsü türlerinden biri olan Loft Brick dekoratif duvar paneli, sade mekanlara farklı tonları ile doğal bir görünüm kazandırıyor. Klasikten moderne her tür dekorasyonda kendini gösteren bu model, sıcak ve samimi mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. Loft Brick ile zamandan bağımsız olarak nostalji hissi duvardan mekana yayılıyor.

Aynı boyutlarda tuğlaların bir araya getirilmesi ile oluşan Old Brick dekoratif duvar paneli, zamansız mekanlar yaratmak isteyenler için özel alternatifler sunuyor. İster tüm duvarlara uygulayın, isterseniz tek bir duvara uygulayarak mekanı farklılaştırın. Old Brick ile minimum alanda maksimum konforu bulmak mümkün...

TUĞLA

Loft Brick

Loft Brick ile sade mekanlar

DETAYLI BİLGİ
Loft Brick
ANDES
BLACK
CHIC GREY
DARK MULTICOLOR
MARFIL
MARRON
MULTICOLOR
OFFWHITE
SANDY
TERRACOTTA
TESCO
VINTAGE
TUĞLA

Old Brick

Old Brick ile zamansız mekanlar

DETAYLI BİLGİ
Old Brick
ALPES
CHIC GRAY
LIBRO
MARFIL
MARRON
OFFWHITE
SANDY
TERRACOTTA

Sizi Arayalım

Duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

AD SOYAD
TELEFON

E-BÜLTEN