TUĞLA

Tuğla Duvar Panelleri

Tuğla duvar panelleri, farklı renk ve doku alternatifleri ile durağanlaşan geleneksel tasarım formlarından kopuşun simgesi olan Europanel; "doğal taş, brüt beton , eskitme tuğla , karo ve ahşap doku seçeneklerine sahip fiberglass dekoratif duvar panelleri koleksiyonu" ile kullanıldığı alanlarda özel ve çarpıcı mekanlar yaratma imkanı sunuyor, modanın dışında zamansız bir hava katıyor.
Dekoratif tuğla duvar kaplama
Sosyal mekanların ve bireysel konutların hem iç hem de dış dekorasyonunda en sık kullanılan kaplama çeşitlerinden biri olan dekoratif tuğla panel; bulunduğu ortama asalet ve sakinlik kazandırıyor. Oturma odasından villa dış cephesine, bahçe duvarından restoran iç cephesine kadar sayısız farklı alanda karşımıza çıkan tuğla duvar kaplama panelleri tüm projelerinizde değerlendirebilirsiniz. Farklı renk ve doku seçenekleriyle beğeninize sunulan

Tarihin en eski duvar örgüsü türlerinden biri olan Loft Brick dekoratif duvar paneli, sade mekanlara farklı tonları ile doğal bir görünüm kazandırıyor. Klasikten moderne her tür dekorasyonda kendini gösteren bu model, sıcak ve samimi mekanlar yaratmanıza yardımcı oluyor. Loft Brick ile zamandan bağımsız olarak nostalji hissi duvardan mekana yayılıyor.

Aynı boyutlarda tuğlaların bir araya getirilmesi ile oluşan Old Brick dekoratif duvar paneli, zamansız mekanlar yaratmak isteyenler için özel alternatifler sunuyor. İster tüm duvarlara uygulayın, isterseniz tek bir duvara uygulayarak mekanı farklılaştırın. Old Brick ile minimum alanda maksimum konforu bulmak mümkün...

İlk kez Mezopotamya’da kullanıldığı rivayet edilen tuğla panel kaplama, önce Anadolu’ya sonrasında Avrupa’ya yayılmıştır.Dünya tarihinde üretilen ilk yapı malzemesi tanımını kullanmak yanlış olmaz. Önceleri sadece yapı gereci olarak kullanılan duvar tuğla panel, zamanla dekoratif amaçlı da kullanılmaya başlanmıştır.Tuğla duvar kaplama panelleri uygulaması da tıpkı taş uygulamasındaki gibi uzun ve zahmetli bir işlem olduğundan hızlı ve pratik çözüm arayışı günümüzde Tuğla panelleri güçlü bir alternatif olarak tasarımcının hizmetine sunmuştur.Tuğla paneller ile farklı dönemlere ait stiller ve estetik anlayışları bir arada sunulabiliyor böylece modanın dışında zamansız mekanlar yaratma imkanı ortaya çıkıyor ayrıca tuğla panel ile canlı ve ahenkli renk seçenekleri çok çeşitli olduğundan kullanıcıların değişen istek ve beklentilerini karşılamak mümkün oluyor böylece tasarımcıya özgürce hayal gücünü tasarımlarına yansıtma imkanı veriyor.

Ev ve iş yerlerinin dekorasyonunda pratik çözümler sunan tuğla duvar kaplama panelleri, gerçekçi renk ve desenler ile bulunduğu ortama sofistike bir hava kazandırıyor. Tuğladan duvar ördürmek isteyen ancak yüksek maliyet ve uygulama zorluğu sebebiyle bu işlemi gerçekleştiremeyen bireylerin imdadına koşan tuğla duvar kaplama panelleri, duvarlarında tuğla şıklığını görmek isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Tuğla duvar panelleri ile tuğlanın en doğal görüntüsünden faydalanarak sade ve asil mekanlar tasarlayabilirsiniz. Farklı renk ve doku geçişleri içeren dekoratif duvar kaplama panelleri ile hareketli mekanlar oluşturabilirsiniz.

Tuğla duvar kaplama panellerini, tavan yüzeyleri de dahil olmak üzere, kaba inşaatı tamamlanmış olan tüm iç ve dış cephe yüzeylerine uygulayabilirsiniz. Su ve neme karşı dayanıklı olan tuğla panel modellerini banyo ve mutfak gibi odalarda değerlendirebilirsiniz. Klasik dekorasyondan rustik dekorasyona, İskandinav stili dekorasyondan modern dekorasyona kadar tüm dekorasyon akımlarında kendine yer bulan tuğla görünümlü duvarlara tuğla duvar panelleri ile zahmetsizce kavuşabilirsiniz. Kafe, kuaför, bar ve restoran gibi ticarethanelerin dekorasyonunda en çok kullanılan panel çeşitlerinden biri olan tuğla duvar panelleri; doğayla iç içe olan mekanlarda ve apartman dairelerinin iç cephelerinde de karşımıza çıkıyor. Kolonlarda, yemek odalarında, yatak odalarında ve kış bahçesi gibi alanlarda kendini gösteren tuğla paneller, ahşap ve taş gibi natürel dokularla kusursuz uyum sağlar. Tuğla kaplama panellerini dekore edeceğiniz mekanın tüm duvarlarında kullanabileceğiniz gibi bölgesel kaplama metodunu tercih ederek dekorasyonda fark yaratabilirsiniz.

TUĞLA

Loft Brick

Loft Brick ile sade mekanlar

DETAYLI BİLGİ
Loft Brick
ANDES ANDES
BLACK BLACK
CHIC GREY CHIC GREY
DARK MULTICOLOR DARK MULTICOLOR
INDIGO INDIGO
JET BLACK JET BLACK
MARFIL MARFIL
MARRON MARRON
MULTICOLOR MULTICOLOR
OFFWHITE OFFWHITE
SANDY SANDY
TERRACOTTA TERRACOTTA
TESCO TESCO
VINTAGE VINTAGE
TUĞLA

Old Brick

Old Brick ile zamansız mekanlar

DETAYLI BİLGİ
Old Brick
ALPES ALPES
CHIC GRAY CHIC GRAY
LIBRO LIBRO
MARFIL MARFIL
MARRON MARRON
OFFWHITE OFFWHITE
SANDY SANDY
TERRACOTTA TERRACOTTA

Sizi Arayalım

Duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

AD SOYAD
TELEFON

E-BÜLTEN