MONTAJ

Europanel dekoratif fiberglas duvar kaplama panellerinin montaj kitlerini ve montajlama adımlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Montaj Kiti

Panel montajında kullanılması gereken malzemeler olan, panel rötüş boyası, derz için doğal taş tozu içeren mastik, mastik inceltici aseton ve mastik sertleştirici katalizatör içerir. Panel modeline ve rengine göre özel olarak kit hazırlanır.

Ürün sayfasında metrekare ölçülerinizi girdiğinizde sepete eklemeniz gereken panel adedi hesaplanır. Montaj kiti seçeneğini evet olarak belirtmeniz durumunda birim fiyata montaj kiti birim fiyatı eklenir. Uygulama işlemi için mutlaka montaj malzemelerini de almalısınız.

MASTIC MONTAJ MACUNU MASTIC MONTAJ MACUNU
MASTIC MONTAJ MACUNU
MASTIC MONTAJ MACUNU MASTIC MONTAJ MACUNU
MASTIC MONTAJ MACUNU
PANEL BOYASI PANEL BOYASIU
PANEL BOYASI
PANEL BOYASI PANEL BOYASIU
PANEL BOYASI
MASTIC İNCELTİCİ ASETON MASTIC İNCELTİCİ ASETON
MASTIC İNCELTİCİ ASETON
MASTIC İNCELTİCİ ASETON MASTIC İNCELTİCİ ASETON
MASTIC İNCELTİCİ ASETON

MONTAJLAMA

Europanel dekoratif fiberglas duvar kaplama panellerinin montajlama işlemini tamamlayarak tuğla, brüt beton veya taş duvarlar elde edin. Hazırladığımız montaj görselleri ve bilgileri ile panel montajını nasıl yapacağınızı detaylı olarak öğrenin. Alçıpan montajı mantığına yakın olduğundan alçıpan duvar paneli montaj ekipleri rahatlıkla fiberglas duvar kaplama paneli montajı yapabilirler. Dilerseniz europanel olarak sizin için anlaşmalı montaj ekiplerini yönlendirebilir.

AVANTAJLAR

Uygulanacak alanın metrekare ölçülerini oluşturarak ihtiyacınız olan metrajı ve ürünü kalatoğumuzdan seçebilir, dilerseniz numune alarak prova yapabilirsiniz.
Ürün sayfasında metrekare ölçünüzü girdiğinizde gerekli panel adedi sistem tarafından hesaplanabilir ve gerekli panel adedini öğrenebilirsiniz.
Projenize ve metrajınıza özel iskonto alabilir, dilerseniz Bonus kartınıza taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.
Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ürünlerinizi teslim alabilir veya mağazamızdan kendiniz alabilirsiniz.
Ekibinizle birlikte uygulama işlemlerini tamamlayabilir veya dilerseniz montaj ekibi yönlendirmemizi talep edebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

AD SOYAD
TELEFON

E-BÜLTEN