TAŞ

Farklı renk ve doku alternatifleri ile durağanlaşan geleneksel tasarım formlarından kopuşun simgesi olan Europanel; "doğal taş, brüt beton , eskitme tuğla , karo ve ahşap doku seçeneklerine sahip fiberglass dekoratif duvar panelleri koleksiyonu" ile kullanıldığı alanlarda özel ve çarpıcı mekanlar yaratma imkanı sunuyor, modanın dışında zamansız bir hava katıyor.

Tarihteki yapıları günümüze uyarlamak Europanel ile hayal olmaktan çıkıyor. Düzgün ve aynı ölçülerde kesme doğal taştan oluşan Ashlar dekoratif duvar paneli, şık renk alternatifleri ile modern mekanlara karizmatik bir hava katıyor. Geçmişin zerafeti , minimal bir düzende duvarlardaki yerini alıyor.

Birbirinden farklı taş ve dokularla oluşturulmuş Arcade dekoratif duvar paneli, dağınık severler ve mekanlarda eklektik bir hava yakalamak isteyenler için ideal bir alternatif niteliğinde.

Klasik tarz sevenlerin beğenisini kazanacak bir dokuya sahip olan Baroque dekoratif duvar paneli, neredeyse her tür dekorasyon ve stile uygun bir fon oluşturuyor. Karışık, düzensiz ama tamamen orijinal bir ürün olan Baroque, kendi ruhunu yer aldığı mekana baskın bir şekilde yansıtıyor.

Farklı boyutlarda inceltilmiş taşların bir araya getirilmesiyle oluşturulan Cabrera dekoratif duvar paneli, hem modern hem de provensal tarzla uygum sağlayan bir duvar kaplama ürünü niteliğinde. Doğala benzer kayrak taşı görünümünün yanı sıra bazı renklerde ortama ahşap bir hava da katan Cabrera ile mekanı ister naturel öğelerden oluşan rustik stilde, ister modern ve minimal mimari görünümde bir yaşam alanına dönüştürmek mümkün.

Farklı boyutlardaki düzgün köşeli taş bloklardan oluşan Country Rubble dekoratif duvar paneli, doğal, modern ama aynı zamanda tarihe uzanan bir tarz yakalamak isteyenlere hitap ediyor. Farklı renk alternatifleri ile durağanlaşan geleneksel tasarım formlarından kopuşun simgesi olan Country Rubble, kullanıldığı alanlarda yalın bir asaleti ortaya çıkarıyor.

Eski çağ duvar örmelerini anımsatan bir havası olan Gaja Rock dekoratif duvar paneli, tasarımcılara özel ve çarpıcı mekanlar oluşturma imkanı sunuyor. İster bir restoranın ister bir evin salon duvarını süslesin Gaja Rock; amorf hatlarıyla karmaşayı, doğala eş görüntüsüyle de dinginliği birbiriyle hiç çelişmeden gözler önüne seriyor.

Farklı boyutlarda ve ton geçişleri ile oluşturulan Grande dekoratif duvar paneli, kullanılan alanlarda alışılmışın dışında yeni bir tarz yaratıyor. Derz yapısıyla taş dokularını öne çıkaran Grande bu doğala eş keskin 3D görüntüsüyle ışık ve gölge oyunlarına da imkan vermektedir.

Farklı tasarım çözümlerine imkan tanıyan Rocca dekoratif duvar paneli, geçmişin zarafetinin taşın estetiği ile buluşturuyor. Tasarımıyla olduğu kadar renk ve doku alternatifleriyle de kullanıcısına hikayesi olan mekanlar oluşturma imkanı sunan Rocca, kanyonlardaki kesik kaya fonlarını taşıyan bir görünüm sunarak özgün tasarımlar için bulunmaz bir seçenek oluşturuyor.

Geleceğin ışığını yansıtan, modern ve geleceğe dair çizgilere sahip şık bir panel tasarımı olan Serrate dekoratif duvar paneli, hassas ve ince zevkli insanların mekanlarına zerafet ve kimlik kazandırıyor. Fütüristik bir mekan algısı oluşturan Serrate'nin kapladığı duvar ve tavanlarla bir anlamda yeni nesil mekanlar doğuyor.

Farklı boyut ve genişlikteki doğal taşların karışık düzende sıralı dizilimi ile mekana sıcak ve doğal bir görünüm katan Urban Slate dekoratif duvar paneli, modern tasarımlarla uyum gösterdiği gibi sofistike mekanlarda da doğal görünümü ile bir denge oluşturmaktadır. Urban Slate, doğada az bulunan bir desen olduğundan mimaride özellikle tercih edilen duvar kaplamalarından biridir.

Doğal taştan elde edilen ürünler uygarlığın başlangıcından itibaren insanoğlu tarafından kullanılmaktadır. Dayanıklı bir malzeme olması ve mekanlara kattığı mimari değer, taş dekorasyonunun tercih edilmesinde en belirgin nedenlerdir. Buna mukabil uygulama süreci uzun ve zahmetli olduğundan günümüzde taş mimarisi, bu olumsuz etkileri azaltmak adına teknolojinin yardımıyla hızlı ve pratik bir çözüm arayışına girdi ve bu amaçla birkaç alternatif ortaya çıktı. Gerek dayanıklılığı ve hafifliği gerekse hızlı ve pratik uygulama imkanı sayesinde taş panel , alternatif ürünler içinde en çok tercih edilen ürün haline geldi. Taş paneller ile mimari tasarımlarda doğal ile birebir aynı görünümü ve dokunuşu elde etmek mümkün oluyor üstelik desen ve renk çeşitliliği bakımından Taş paneller; tasarımcıya pek çok seçenek sunuyor, modernden klasiğe tüm tasarımlara cevap verebiliyor.

TAŞ

Arcade

Dağınık taş severler için Arcade

DETAYLI BİLGİ
Arcade
ANDES
DARK ANDES
TAŞ

Ashlar

Aynı ölçülerde kesme doğal taştan oluşan Ashlar

DETAYLI BİLGİ
Ashlar
CHIC GRAY
OFFWHITE
SANDY
TAŞ

Baroque

Klasik tarz sevenler için Baroque

DETAYLI BİLGİ
Baroque
CHIC GRAY
GINGER
INDIGO
MARRON
OFFWHITE
SANDY
TAŞ

Cabrera

Hem modern hem de provensal Cabrera

DETAYLI BİLGİ
Cabrera
ALPES
BLACK
CHIC GRAY
COBRE
GINGER
INDIGO
LIBRO
MARRON
OFFWHITE
TAŞ

Country Rubble

Country Rubble ile geleneksellikten kopuş

DETAYLI BİLGİ
Country Rubble
CHIC GRAY
GINGER
INDIGO
MARRON
OFFWHITE
SANDY
TAŞ

Gaja Rock

Gaja Rock ile özel ve çarpıcı mekanlar

DETAYLI BİLGİ
Gaja Rock
CHIC GRAY
COBRE
INDIGO
LIBRO
MARRON
OFFWHITE
ROCK ALPES
VINTAGE
TAŞ

Grande

Farklı boyutlar ve ton geçişleriyle Grande

DETAYLI BİLGİ
Grande
ANDES
COBRE
OFFWHITE
TAŞ

Rocca

Hikayesi olan mekanlar yaratan Rocca

DETAYLI BİLGİ
Rocca
GINGER
INDIGO
MARRON
OFFWHITE
PEARL GRAY
TAŞ

Serrate

Geleceğin ışığını yansıtan Serrate

DETAYLI BİLGİ
Serrate
ANTHRACITE
DARK GRAY
OFFWHITE
TAŞ

Urban Slate Sandy

Doğal taşların karışık düzeni Urban Slate Sandy

DETAYLI BİLGİ
Urban Slate Sandy
ALPES
BLACK
CHIC GRAY
COBRE
GINGER
INDIGO
LIBRO
MARRON
OFFWHITE
SANDY

Sizi Arayalım

Duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

AD SOYAD
TELEFON

E-BÜLTEN