KARO

Farklı renk ve doku alternatifleri ile durağanlaşan geleneksel tasarım formlarından kopuşun simgesi olan Europanel; "doğal taş, brüt beton , eskitme tuğla , karo ve ahşap doku seçeneklerine sahip fiberglass dekoratif duvar panelleri koleksiyonu" ile kullanıldığı alanlarda özel ve çarpıcı mekanlar yaratma imkanı sunuyor, modanın dışında zamansız bir hava katıyor.

Europanel'in yepyeni Karo serisi zaman - mekan kavramına yeni bir boyut katarken geçmişi ve geleceği yansıtan desenleriyle farklı bir açısı sunuyor. Europanel Karo serisi duvar ve tavan kaplamaları alanında alternatif panel kullanımının kapılarını aralıyor. Zengin renk çeşitliliği, üç boyutun kattığı hacimli yapısı, yeni desenleri ve dokularıyla mekanlara ayrıcalık kazandırıyor. Duvar ve Tavan kaplama alanında yeni tasarımlar sunan Europanel Karo serisi, modern yüzeyleriyle şık ve lüks mekanlar oluşturmanızı sağlıyor.

KARO

Giglio

Giglio ile zaman ve mekana yeni bir boyut

DETAYLI BİLGİ
Giglio
BRONZE BLACK
GREEN
OXIDE
SANDY
KARO

Magnolia

Magnolia ile geçmişi ve geleceği yansıtan desenler

DETAYLI BİLGİ
Magnolia
BLACK
COPPER BLACK
GOLD GREEN
GRAY OFFWHITE
MARRON OFFWHITE
OFFWHITE
RED BLACK
KARO

Primula

Primula ile şık ve lüks mekanlar

DETAYLI BİLGİ
Primula
GOLD BLACK
INDIGOBLUE
OFF WHITE
PEARLY GRAY
KARO

Viola

Viola ile yeni tasarımlar

DETAYLI BİLGİ
Viola
BLACK CARMINE
BLACK OCHRE
ROSY BLACKWHITE
ROSY WHITE
SILVER BLACK

Sizi Arayalım

Duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

AD SOYAD
TELEFON

E-BÜLTEN