NUMUNE

Numune taleplerinizde sizinle iletişim kurabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

ADET
ADET
TUTAR
150 TL

Havale / Eft İle Ödeme:
Nakron Yapı Limited Şirketi
Garanti Bankası Beşyüzevler Şubesi TL Hesabı:
IBAN: TR65 0006 2000 1780 0006 2988 11

GÖNDER
DETAYLAR

Ortalama 40 cm x 50 cm ölçülerinde hazırlanan europanel fiberglas duvar kaplama paneli numune ürününü alarak, beğendiğiniz panelin doğal rengini ve gerçek dokusunu inceleyebilirsiniz. Duvarınız üzerinde prova yaparak, en doğru kararı verebilirsiniz. Panel siparişinizi oluşturmadan önce numune alarak deneyimlemenizi öneriyoruz.

Neden ücretli, iade edilebilir mi?

Almış olduğunuz numuneleri inceledikten sonra iade edebilirsiniz, bu durumda tutarının, %85'i iade edilerek %15 iade bedeli alınır. Europanel numunelerinin ücretsiz gönderim ve ücretsiz iade seçeneklerinin olamamasının nedeni, numune ürünü panel üzerinden bir parça keserek hazırladığından dolayı bir maliyetin söz konusu olmasıdır. Ücretsiz olması keyfi sipariş ve iadelere sebep olabileceğinden ve uygun fiyat politikasına sahip olan marka için fazladan maliyetlere neden olabileceğinden numune ürünleri için çok düşük bir ücret söz konusudur.

Ürün satın alındığında numune bedeli toplam tutar üzerinden düşülecektir.

Özel Teklifler

Proje ve metraj bazlı iskonto oranları uygulayabiliyoruz, ayrıca bonus kartlara vade farksız taksit seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Detaylar için proje bilgilerinizi [email protected] adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

E-BÜLTEN