AHŞAP

Ahşap Duvar Panelleri

Ahşap Duvar Kaplama Panelleri, farklı renk ve doku alternatifleri ile durağanlaşan geleneksel tasarım formlarından kopuşun simgesi olan Europanel; "doğal taş, brüt beton , eskitme tuğla , karo ve ahşap doku seçeneklerine sahip fiberglass dekoratif duvar panelleri koleksiyonu" ile kullanıldığı alanlarda özel ve çarpıcı mekanlar yaratma imkanı sunuyor, modanın dışında zamansız bir hava katıyor.

Ahşap duvar kaplama panelleri dokusundaki estetik detayları ile Tibet dekoratif duvar paneli, yenilenmek isteyenlere farklı ve sıcak mekanlar yaratma imkanı sunuyor. Ahşap ağaç görünümü ile rustik havayı olabildiğince yansıtan Tibet, mekanı otantik bir ortama çeviriyor.

Mükemmel dokusu, sade ve mat görünümü ile Nepal dekoratif duvar paneli, içinizi ısıtan modern bir dekorasyon ve modern bir uyum ile mekana hareket ve estetik katıyor. Nepal; ahşap sıcaklığı ile sıra dışı bir tarz oluştururken, minimalist ve sıralı görünümü ile soyut mimariye ışık tutmaktadır.

Ağaç kabuğu görüntüsüyle Amazon, mekanlarda hareketlilik duygusunu güçlendirirken, doğanın sıcaklığını modern görünüm ile harmanlıyor.

Ahşap duvar kaplama paneli, duvar dekorasyonu uygulamalarında kullanılan ve duvara ahşap görünümü kazandırmayı amaçlayan bir malzemedir. Ahşap paneller genellikle tomruk veya prizma geometrisindeki odunların kesilmesi, soyulması veya biçilmesiyle elde edilir. Özellikle iç mekan uygulamalarında kullanılan ve bulunduğu mekana lüks ve zengin bir görünüm kazandıran ahşap duvar kaplama panelleri çeşitli renk ve doku seçenekleriyle beğeninize sunuluyor. Doğal dokusu, sıcak renkleri ve estetik detaylarıyla göz dolduran ahşap panelleri tüm iç cephe duvarlarında kullanabilirsiniz. Ahşap duvar kaplama panelleri ile salon ve ofislerinizin dört duvarını birden kaplayabileceğiniz gibi banyo, mutfak ve yatak odasının tek duvarına ahşap görünüm kazandırarak farklı tasarımlar elde edebilirsiniz. İlhamını doğadan alan ahşap duvar kaplama panelleri doğallığıyla göz kamaştıran mekanlar oluşturmanızı sağlıyor.
Ahşap kaplama; duvar dekorasyonu yöntemleri arasındaki en ekonomik ve uygulaması en kolay olan seçeneklerden biridir. Ahşap duvar kaplamalarını retro dekorasyon uygulamalarında kullanabileceğiniz gibi modern dekorasyon uygulamalarında da tercih edebilirsiniz. Özellikle kır evi ve yazlık gibi mekanlarda, iç ortamın doğayla tamamen bütünleşmesi için ahşap duvar panelleri kullanılmaktadır. Rengi ve dokusuyla sıcak ve samimi duygular uyandıran ahşap panelleri mağaza vitrinlerinde, toplantı odalarında ve iş yerlerinde değerlendirebilirsiniz. Ahşap duvar panelleri kesici ve delici aletlerle temas etmediği sürece çizilmeyecektir. Darbelere karşı dayanıklı olan ahşap duvar panellerinde kıymık ya da pürüz oluşumu gibi sorunlar yaşanmaz.

Ahşap dekoratif duvar panelleri
Dekorasyonda samimi bir atmosfer yaratmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan ahşap duvar paneli, doğal ağaç görünümünün farklı renk ve doku tipleriyle estetize edilmesi sonucunda oluşuyor. Toplantı odası, mağaza ve kafe gibi sosyal alanlara hem zarafet hem ciddiyet kazandıran ahşap panel modelleri oturma odası ve salon dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Dekoratif ahşap duvar panelleri tercih ederek mekanınıza doğal dokunuşlar yapabilirsiniz. Ahşap duvar kaplama panelleri, duvarların soğuk ve ruhsuz görüntüsünü sıcak ve modern bir görüntüyle değiştirerek ortama güzellik ve zenginlik katıyor.

AHŞAP

Amazon

Ağaç kabuğu görüntüsüyle Amazon, mekanlarda hareketlilik duygusunu güçlendirirken, doğanın sıcaklığını modern görünüm ile harmanlıyor.

DETAYLI BİLGİ
Amazon
ALPES ALPES
DARK ALPES DARK ALPES
AHŞAP

Nepal

Mükemmel dokusu ve sıcacık renk tonları ile Nepal

DETAYLI BİLGİ
Nepal
ALPES ALPES
DARK ALPES DARK ALPES
AHŞAP

Tibet

Dokusundaki estetik detayları ile Tibet

DETAYLI BİLGİ
Tibet
ALPES ALPES
DARK ALPES DARK ALPES
AHŞAP

Viga

Esin kaynağını doğadan alan VIGA

DETAYLI BİLGİ
Viga
Viga Alpes Viga Alpes

Sizi Arayalım

Duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

AD SOYAD
TELEFON

E-BÜLTEN