AHŞAP

Farklı renk ve doku alternatifleri ile durağanlaşan geleneksel tasarım formlarından kopuşun simgesi olan Europanel; "doğal taş, brüt beton , eskitme tuğla , karo ve ahşap doku seçeneklerine sahip fiberglass dekoratif duvar panelleri koleksiyonu" ile kullanıldığı alanlarda özel ve çarpıcı mekanlar yaratma imkanı sunuyor, modanın dışında zamansız bir hava katıyor.

Dokusundaki estetik detayları ile Tibet dekoratif duvar paneli, yenilenmek isteyenlere farklı ve sıcak mekanlar yaratma imkanı sunuyor. Ahşap ağaç görünümü ile rustik havayı olabildiğince yansıtan Tibet, mekanı otantik bir ortama çeviriyor.

Mükemmel dokusu, sade ve mat görünümü ile Nepal dekoratif duvar paneli, içinizi ısıtan modern bir dekorasyon ve modern bir uyum ile mekana hareket ve estetik katıyor. Nepal; ahşap sıcaklığı ile sıra dışı bir tarz oluştururken, minimalist ve sıralı görünümü ile soyut mimariye ışık tutmaktadır.

AHŞAP

Nepal

Mükemmel dokusu ve sıcacık renk tonları ile Nepal

DETAYLI BİLGİ
Nepal
ALPES ALPES
DARK ALPES DARK ALPES
AHŞAP

Tibet

Dokusundaki estetik detayları ile Tibet

DETAYLI BİLGİ
Tibet
ALPES ALPES
DARK ALPES DARK ALPES

Sizi Arayalım

Duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgi almak için formu doldurun, sizi arayalım.

AD SOYAD
TELEFON

E-BÜLTEN