Numune taleplerinizde sizinle iletişim kurabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

 

  • TL
  • Havale / Eft İle Ödeme:

    Nakron Yapı Limited Şirketi
    Garanti Bankası Beşyüzevler Şubesi TL Hesabı:
    IBAN: TR65 0006 2000 1780 0006 2988 11
  •  

 

 

Detaylar

Ortalama 40 cm x 50 cm ölçülerinde hazırlanan europanel fiberglas duvar kaplama paneli numune ürününü alarak, beğendiğiniz panelin doğal rengini ve gerçek dokusunu inceleyebilirsiniz. Duvarınız üzerinde prova yaparak, en doğru kararı verebilirsiniz. Panel siparişinizi oluşturmadan önce numune alarak deneyimlemenizi öneriyoruz.

 

Neden ücretli, iade edilebilir mi?

Almış olduğunuz numuneleri inceledikten sonra iade edebilirsiniz, bu durumda tutarının, %85'i iade edilerek %15 iade bedeli alınır. Europanel numunelerinin ücretsiz gönderim ve ücretsiz iade seçeneklerinin olamamasının nedeni, numune ürünü panel üzerinden bir parça keserek hazırladığından dolayı bir maliyetin söz konusu olmasıdır. Ücretsiz olması keyfi sipariş ve iadelere sebep olabileceğinden ve uygun fiyat politikasına sahip olan marka için fazladan maliyetlere neden olabileceğinden numune ürünleri için çok düşük bir ücret söz konusudur.

 

 

ÖZEL TEKLİFLER: 

Proje ve metraj bazlı iskonto oranları uygulayabiliyoruz, ayrıca bonus kartlara vade farksız taksit seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Detaylar için proje bilgilerinizi bilgi@europanel.com.tr adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

 

EUROPANEL
Europanel, mimarlar ve yapı profesyonelleri başta olmak üzere mekan tasarımına ilgili herkes için, özel tekliflerle  fiber esaslı, doğal taş görünümlü, dekoratif duvar kaplama paneli siparişi verebileceği, taksitli ödeme ve ücretsiz teslimat seçeneklerinden yararlanabileceği internet mağazası ile farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen bir markadır.
BİZE ULAŞIN

Web sitemiz ya da müşteri hizmetlerimiz üzerinden duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 Canlı Destek
Çağrı merkezi: 444 39 62
GSM: 0 507 186 66 60
Kağıthane cad No:110 
Kağıthane, İstanbul