Gaja Rock Alpes Taş Duvar Kaplama Paneli
Sepete eklenecek panel adedini hesaplayınız:

Uygulama alanınızın metrekare ölçülerini giriniz:

Nasıl hesaplama yapılır?

0 m² = 1 Panel

Panel Birim Fiyatı:

Detaylar

Panel Ölçüleri: 130x300 cm

 

ÖZEL TEKLİFLER: 

Proje ve metraj bazlı iskonto oranları uygulayabiliyoruz, ayrıca bonus kartlara vade farksız taksit seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. Detaylar için proje bilgilerinizi bilgi@europanel.com.tr adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Neden panel olarak sipariş veriliyor?
Europanel ürünleri, modele göre alanları 3.9 ila 4.1  arasında değişen ölçülerde üretilir. Doğal olan dokuyu tam anlamıyla hissettirebilmek, gözün algılayabileceği doku tekrarını engellemek ve nitelikli doku bütünlüğünü sağlamak söz konusudur.

 

Alanım için kaç panel gerekli?
Alanınızın  cinsinden ölçüsünü metrekare alanına girdiğinizde, gerekli panel adedi sistem tarafından hesaplanır. Hesaplanan adetteki panellerin toplam alanı, duvar alanınızdan fazla olabilir, ürünler belirli metrekarelerden üretildiğinden dolayı, montajlayacağınız sonuncu panelinizde fire söz konusu olabilir. Artan parçaları başka bir alanda kullanmanızı öneririz. Metrekare alanınız arttıkça fire payınız azalır. Europanel fire parçalarını iade almaz.

 

Kesilebilir mi, delinebilir mi, nasıl sabitlenir, montaj tekniği nedir?
Ürünler duvar türünüze göre vida veya çivi ile montajlanır, yapıştırıcı kullanılmaz, istenildiğinde demonte edilebilir, tv, dolap sabitlemek istenirse rahatlıkla delinebilir. Alanın ölçülerine uygun olarak istenilen ölçülerde kesilebilir. Mastik ve rötüş boyası ile derzler kapatılarak bütünlük sağlanır.

 

Hangi malzemeden üretilir?
Fiberglas, polyester, mastik ve doğaltaş tozundan imal edilmiştir. Pvc, mdf, veya doğal taş değildir.

 

Montaj kiti nedir, panel montajı için almam mı gerekir?
Panellerin montajlanması ve derzlerinin kapatılması için panel rötuş boyası, doğal taş tozu içeren mastik, mastik inceltici aseton ve mastik sertleştirici katalizatörden oluşan panel montaj kitini almalısınız. Montaj kiti, metrekare biriminden hesaplanarak panel birim fiyatına eklenir. Detaylı bilgiyi ve montaj kiti görsellerini montaj kiti sayfasından inceleyebilirsiniz.

 

Numune alabilir miyiz?
Yaklaşık 40 cm x 50 cm ölçülerinde hazırlanan fiberglas panel numunelerini sipariş vererek ürünleri gerçek dokusu ve rengi ile inceleyebilirsiniz, duvarınız üzerinde prova yapabilirsiniz. Panel siparişinizi oluşturmadan önce numune almanızı öneririz.

 

Ürünlerin renkleri ile ekrandaki renkler farklılık gösterebilir mi?
Ekranda gördüğünüz renk tonu ile ürünün renk tonu farklılık gösterebilir, sanal ortamdaki renkler gerçek ortamda farklı olabilir. Numune alarak gerçek ortamda doku ve renk deneyimini yaşamanızı öneriyoruz.  

 

Garanti süresi kaç yıl?
Europanel fiberglas duvar kaplama panellerinin garanti süresi 10 yıldır.

 

Neden europanel ürünleri?
Europanel'i tercih ettiğinizde sadece taş, tuğla veya beton modellerini değil, kalite, yenilik ve tasarıma ilişkin özel bir tavrı da seçmiş olursunuz. Çünkü europanel ürünleri diğerlerinden kolaylıkla ayırt edilip, panel tasarımıyla olduğu kadar biçimsel zenginliğiyle de kullanıldığı ortama değer katar. Fiberglas malzeme kalitesi ve mukavemeti diğerlerine kıyasla en üst seviyededir. Numune ürünü alarak bu nitelikleri yakından inceleyebilirsiniz. 

 

Üzerine tv/eşya asılabilir mi?
Panelleri uyguladığınız yüzeye herhangi bir nesne asmanız mümkündür, monte edeceğiniz eşyanız panel üzerinde değil, arkasında bulunan yapı elemanında yük aktaracağından dolayı herhangi bir sorun bulunmamaktadır.

 

Nasıl Montajlanıyor?
Montajlama işlemini 5 aşamada tamalayarak tuğla, brüt beton veya doğal taş duvarlar elde edebilmeniz için hazırlanan montajlama sayfasını inceleyin. 


Montajlama hizmetiniz var mı?
Montajlama hizmetimiz bulunmuyor, çalıştığınız duvar/montaj ekibi yardımı ile montajlama yapmayı tercih edebilirsiniz. Sizin için montaj ekibi yönlendirme konusunda yardımcı olabiliriz.

 

İade şartlarınız neler?
Siparişinizi tamamladıktan sonra, fatura kesilene kadar cayma hakkınızı kullanıp siparişinizi iptal edebilirsiniz. Fatura kesildikten sonraki üretim aşaması sürecinde veya teslimat sonrası (ayıplı olması durumu dışında) iadelerde %20 cayma bedeli uygulanarak, toplam tutarın %80'i iade edilir. Tüm sipariş yerine yalnızca belirli bir miktar ürünü iade etmek istemeniz durumunda ise %25 cayma bedeli uygulanır. Panel siparişizden önce numune alarak prova yapmanızı öneriyoruz. Europanel, ürünlerini en uygun fiyat ve en hızlı gönderim seçenekleri ile satışa sunar, cayma bedeli olmadan iade alınması durumunda ise, sipariş masrafları ve özel üretim yapılan ve siparişi oluşturulan ürünlerin stoklanması ve tekrar satışa sunulması, bu politikayı ortadan kaldırdığından, cayma bedeli uygulanıyor. İadeye neden olacak herhangi bir durumun oluşmaması ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye taşınması için çalışıyoruz. 

 

Daha detaylı bilgi ve ürün özellikleri için Merak Edilenler sayfasını inceleyin.

 

AVANTAJLAR

Uygulanacak alanın metrekare ölçülerini oluşturarak ihtiyacınız olan metrajı ve ürünü kalatoğumuzdan seçebilir, dilerseniz numune alarak prova yapabilirsiniz.

Ürün sayfasında metrekare ölçünüzü girdiğinizde gerekli panel adedi sistem tarafından hesaplanabilir ve gerekli panel adedini öğrenebilirsiniz.

Projenize ve metrajınıza özel iskonto alabilir, dilerseniz Bonus kartınıza taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ürünlerinizi teslim alabilir veya mağazamızdan kendiniz alabilirsiniz.

Ekibinizle birlikte uygulama işlemlerini tamamlayabilir veya dilerseniz montaj ekibi yönlendirmemizi talep edebilirsiniz.

EUROPANEL
Europanel, mimarlar ve yapı profesyonelleri başta olmak üzere mekan tasarımına ilgili herkes için, özel tekliflerle  fiber esaslı, doğal taş görünümlü, dekoratif duvar kaplama paneli siparişi verebileceği, taksitli ödeme ve ücretsiz teslimat seçeneklerinden yararlanabileceği internet mağazası ile farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen bir markadır.
BİZE ULAŞIN

Web sitemiz ya da müşteri hizmetlerimiz üzerinden duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 Canlı Destek
Çağrı merkezi: 444 39 62
GSM: 0 507 186 66 60
Kağıthane cad No:110 
Kağıthane, İstanbul