GALERİ

 

Pratiklik ile fonksiyonelliği, sadelik ile estetiği tasarımlarında dengeli biçimde harmanlayan europanel ile aklınıza gelebilecek her türlü doğal oluşum, yepyeni bir anlayışla mekanlara şıklık ve sıcaklık katarak tasarımların vazgeçilmezi olacak. Nitelik ve nicelik bakımından güçlü bir yapı malzemesi olan europanel'in başlıca hedefi; yalnızca estetik değeri olan paneller üretmek değil, bunun yanı sıra gereksnimlere en doğru şekilde yanıt vermektir.

 

İyi tasarlanmış yaşanabilir mekanlar verimliliği arttırır, insanlara imaj ve prestij katar, onları mutlu kılar. Europanel dekoratif kaplama panelleri, hangi açıdan bakarsanız bakın, daima göz zevkinizi tam anlamıyla tatmin etmek üzere tasarlandı.

 

 

 

 

 *

Europanel Galeri Facebook'ta

 *

KOLEKSİYONU İNCELEYİN

AVANTAJLAR

Uygulanacak alanın metrekare ölçülerini oluşturarak ihtiyacınız olan metrajı ve ürünü kalatoğumuzdan seçebilir, dilerseniz numune alarak prova yapabilirsiniz.

Ürün sayfasında metrekare ölçünüzü girdiğinizde gerekli panel adedi sistem tarafından hesaplanabilir ve gerekli panel adedini öğrenebilirsiniz.

Projenize ve metrajınıza özel iskonto alabilir, dilerseniz Bonus kartınıza taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ürünlerinizi teslim alabilir veya mağazamızdan kendiniz alabilirsiniz.

Ekibinizle birlikte uygulama işlemlerini tamamlayabilir veya dilerseniz montaj ekibi yönlendirmemizi talep edebilirsiniz.

EUROPANEL
Europanel, mimarlar ve yapı profesyonelleri başta olmak üzere mekan tasarımına ilgili herkes için, özel tekliflerle  fiber esaslı, doğal taş görünümlü, dekoratif duvar kaplama paneli siparişi verebileceği, taksitli ödeme ve ücretsiz teslimat seçeneklerinden yararlanabileceği internet mağazası ile farklı bir bakış açısı getirmeyi hedefleyen bir markadır.
BİZE ULAŞIN

Web sitemiz ya da müşteri hizmetlerimiz üzerinden duvar panelleri, duvar kaplama panelleri, dekoratif duvar panelleri, fiber panel, dekoratif duvar paneli ve taş duvar panelleri gibi faaliyet alanlarımız hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

 Canlı Destek
Çağrı merkezi: 444 39 62
GSM: 0 507 186 66 60
Kağıthane cad No:110 
Kağıthane, İstanbul